Home » HSBC » Hsbc Kredi Kartı Hesap Özeti Sorgulama

Artık günümüz de hesap işlerinin yapılması çok daha kolaydır. Artık işlemlerinizi telefonunuzdan ya da internet hesabı üzerin çok daha hızlı ve kolay bir şekil de yapılabilmektedir.

İnternet Şubesi ve İşlemleri İçin Artık Sadece Şifrenizin Olması Yeterlidir
Hesap özeti görüntüleme, kart borcu öğrenme, diğer kart işlemleri gibi birçok işleminizi artık çok daha kolay yapabilmektesiniz. Bunun için sadece yapmanız gerek Hsbc bankasına ait olan bir kart şifreniz.

Kart İşlemlerimle Neler Yapabilirim?

İnternet üzerinden girmiş olduğunuz siteden kart işlemlerime tıklayarak orda bulunan linklerden istediğiniz gibi hesabınızı kontrol edebilir ve orada bulunan özellikler dâhilinde istediğiniz her türlü işlemi gerçekleştirebilmektesiniz. Ayrıca Hsbc mobil uygulamasından da istediğiniz kontrolleri gerçekleştirebilmektesiniz. Bu işlemleri gerçekleştirebilmeniz için sadece gerekli olan banka kartınızın ya da hesap kartınızın yeterli olabilecek son 6 hanesidir. Ardından cep telefonunuza gelecek olan şifreyi girerek çok daha hızlı bir şekilde bankacılık işlemlerimizden faydalana bilmektesiniz. Eğer telefon numaranızı değiştirmiş iseniz bankalarımızdan ve ya ATM’lerimizden Hsbc kredi kartı hesap özeti sorgulamaları için yeni telefon numarası girebilirsiniz.
Hsbc bank kart ve ya kredi kartıyla Gerçekleştirebileceğiniz Bazı İşlemler;

Burada gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri HSBC web adresine giderek burada bulunan Hsbc kredi kartı hesap özeti sorgulama ve kart işlemlerim linkinden bulabilmektesiniz bunlardan bazıları Kart işlemleri; burada değiştirmek istediğiniz kart bilgilerini ve ya kontrol etmek istediğiniz verileri düzenleyebilmektesiniz. Avantaj işlemleri; size sunulan ve ya hesabınızla ilgili açılmış olan yeni ve size uygun avantajlarımızdan faydalanabilir ve bu sayede çok daha kolay ve hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Fatura ödeme talimatlar ve ödeme işlemleri; ödeme işlemlerinizin tarihlerini öğrenip ve bunun kontrolünü sağlayarak işlemlerinizi ve ödemeleriniz geciktirmeden çok daha kısa süre zarfında hallede bilirsiniz.

Kampanya işlemleri; Hsbc bankacılık olarak kazandıran ve aynı zamanda bize sağladığınız katkılara katkı sağlayan bir banka sistemidir. Düzenli olarak müşterilerimize sağladığımız kampanyaları çok daha sık ve daha ayrıntılı bir şekilde öğrenerek bu işlemleri sizin için çok daha uygun ve avantajlı bir hale getirecek şekilde öğrenebilir ve kullanabilirsiniz.

One thought on “Hsbc Kredi Kartı Hesap Özeti Sorgulama

  1. suat ozdemir diyor ki:

    Hesal ozetti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: