Home » İş Bankası » İş Bankası Kart Borcu Sorgulama

Yaygınlaşan internet kullanımı her yerde olduğu gibi bankacılık işlemlerinde de karşımıza çıkıyor. Birbirleri arasında hizmet rekabetine giren banka firmaları müşterilerine üst düzey hizmet verebilmek için yarışa girmiştir. Bu durumda ortaya çıkan imkanlar oldukça fazla olmakla birlikte müşterileri işlemlerini gerçekleştirmek için banka şubelerine gitmelerine gerek duymadan gerçekleştirme imkanı sunuyor.

İş Bankası günlük bankacılık işlemleri için banka şubelerine gitme devri tarihin tozlu sayfalarına gömülmüş olmakta. İş Bankası İnternet Bankacılığı sayesinde bütün bankacılık işlemleriniz banka şubelerine gitmektense internet üzerinden gerçekleştirilebilmekte bu sayede işlem hızınız ve aldığınız hizmet de üst düzeye çıkmakta. İnternet bankacılığı üzerinden istediğiniz her saatte hesap bilgilerinizi görüntüleyebilir ve bunun yanında kredi kartı kullanım bilgilerinizi inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kredi kartlarınızın ödeme koşullarını değiştirebilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı üzerinden her türlü fatura ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Elektrik, su, doğalgaz gibi faturalarınızın yanında şans oyunları, cep numaranıza TL yükleme işlemleri gibi işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik açısından internet üzerinden yapacağınız işlemlerde kart bilgileriniz ve şifrenizin yanı sıra telefon numaranıza gönderilen bilgilendirme SMS’indeki tek kullanımlık şifreyi de kullanmanız gerekmektedir. Bu sayede kart bilgileriniz 3. kişiler tarafından ele geçirilmiş olsa bile sizin izniniz olmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Ayrıca saat ve gün fark etmeksizin internet üzerinden yurt içi yada yurt dışı bütün hesaplara anında EFT ve Havale gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden gerçekleştirdiğiniz işlemleriniz için hiç bir ücret ödemezsiniz.

İnternet bankacılığının yanı sıra Mobil Bankacılık hizmetini kullanarak da işlemlerinizi akıllı cep telefonunuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Mobil Bankacılık uygulamasını AppStore yada GooglePlay üzerinden ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Mobil bankacılık sisteminde güvenlik için her girişinizde tek kullanımlık şifre verilmekte. Bu sayede hesap bilgilerinize sadece siz ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: