Home » Genel » Kuveyttürk İnternet Bankacılığı

internet_bankaciligi_2015_02_20Kuveyttürk İnternet Bankacılığı.

Kuveyttürk kredi kartı limit sorgulama ve borç öğrenme işlemleriniz artık tamamen ücretsiz ve güvenlidir.

Kuveyttürk müşterileri için bireysel internet bankacılık sistemi ve bireysel telefon bankacılığı sistemi ile çalışmaktadır.

Kuveyttürk internet bankacılığı nedir?

Kuveyttürk internet bankacılığı, sizi zamandan kazandıran,  banka kuyruklarında, Atm kuyruklarında vakit harcamadan, bütün online işlemlerinizi yorulmadan işlem yapmanıza olanak sağlayan sistemdir.

Bireysel internet bankacılığı www.kuveytturk.com.tr adresine giriş yaptığınız zaman internet şubesi sekmesinden bireysel bankacılığa tıklayınız.

Bireysel bankacılık ekranı açıldığında gerekli müşteri bilgilerinizi doldurunuz ve karşınıza gelen müşteri sayfasında tüm bankacılık işlemlerinizi zahmetsizce yapabilirsiniz.

Bunun yanı site internet şubesi ile kredi kartı limit sorgulama, borç öğrenme, hesap ekstresini görüntüleme gibi diğer tüm işlemlerinizi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik yapacağınız tüm bankacılık işlemleride ücretsizdir.

Kuveyttürk bireysel telefon bankacılığı nedir?

Kuveyttürk bireysel telefon bankacılığı 444 0 123 telefon numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bireysel telefon bankacılığınızı kullanmak için bir şifre oluşturmalısınız.

Bireysel telefon bankacılığı şifrenizi aldıkdan sonra tüm bankacılık işlemlerinizi telefondan yapabilir ve hiçbir ekstra ücret ödemezsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: