Home » Vakıfbank » Vakıfbank Kredi Kartı Borcunu Öğren ve Sorgula

Vakıfbank kredi kartı limit sorgulama ve borç öğrenme gibi işlemlerinizi güvenli bir şekilde artık saniyeler içerisinde gerçekleştirebileceksiniz.

Vakıfbank world kredi kartı borç sorgulama, world kredi kartı limit sorgulama ve world kredi kartı hesap ekstresi sorgulama gibi işlemleriniz çok rahatlıkla yapabileceksiniz.

Artık vakıfbank kredi kartı borç sorgulama veya limit öğrenme gibi işlemlerini yapmak için atm kuyruklarında beklemenize gerek yok.

Vakıfbank müşterileri için 2 adet sorgulama kanalı sunmuştur.

İnternet bankacılığı ve telefon bankacılığı üzerinden tüm bankacılık işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

İnternet bankacılığını kullanarak bir çok kredi kartı işlemizi yapabilirsiniz, bunlardan bazıları kredi kartı borcunu sorgulama, kredi kartı limitinizi sorgulama ve kredi kartı hesap ekstrenizi öğrenebilirsiniz.

Sizde hemen vakıfbank internet bankacılığını kullanmak için, www.vakifbank.com.tr adresine giriniz.

Vakıfbank internet sitesi üzerinden bireysel bankacılık sekmesine tıklayarak kişisel bilgilerinizi doldurunuz telefonunuza gelecek onay sms’inden sonra internet bankacılığınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Geçelim vakıfbank telefon bankacılığını nasıl kullanacağınıza, 0850 222 0724 vakıfbank telefon bankacılığını kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon bankacılığını kullanmak için telefon bankacılığı şifrenizi müşteri temsilcinizden isteyiniz.

Telefon bankacılığı şifrenizi aldıkdan sonra, kredi kartınızın tüm detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: